This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

 

   Zapomenuté heslo?  Nemám ještě účet

Ochrana osobních údajů


Osobní data zákazníků jsou uchovávána v souladu s platnými obecně závaznými právními předpisy, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití.

Zákazník vyplněním objednávky či přihlášky k odběru týdenního menu, dává souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Všechna osobní data uvedená při objednávce budou použita jen pro potřebu objednávky a nebudou předána třetím stranám.

Provozovatel je dle zákona registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00079128.

Jaká data shromažďujeme a jak je používáme

Informace o účtu a profilu

Když se zaregistrujete, vytvoříte profil a nastavíte své předvolby ŠpicaMenu shromažďuje vaše jméno, uživatelské jméno, heslo, e-mail, adresu. Tyto informace používáme k tomu, abychom vás správně identifikovali, komunikovali s vámi a mohli realizovat Vaši objednávku. Tato data v žádném případě neposkytujeme třetím stranám.

Jak ukládáme, zabezpečujeme a předáváme informace

Bezpečnost dat

ŠpicaMenu bere bezpečnost dat velmi vážně a implementuje osvědčené postupy a zásady. Přijmeme veškerá přiměřená opatření k ochraně vašich informací a k zabránění jakémukoli neoprávněnému přístupu, zneužití, ztrátě nebo odhalení.

Uchování dat

ŠpicaMenu uchovává vaše údaje po dobu, po kterou je váš účet aktivní, a po přiměřenou dobu poté, kdy se rozhodnete znovu využít naše služby. ŠpicaMenu si může rovněž uchovat určité informace tak dlouho, dokud je to nezbytné k podpoře obchodních operací nebo podle zákona.

Data o objednávce jsou mazána do týdne od vyřízení objednávky, či do vyřízení případné reklamace.

Vaše práva a možnosti v oblasti dat

Odebrání z propagačních komunikací

Máte právo se odhlásit z propagační komunikace. Chcete-li se odhlásit z našeho zasílání poledního menu nebo jiných propagačních e-mailů, použijte odkaz v dolní části zprávy. Můžete nás také přímo kontaktovat, abychom vaše informace odstranili z našeho seznamu kontaktů.

Zrušit svoji registraci a tím docílit smazání Vašich záznamů, můžete také přímo na webu, nebo zasláním emailu na info@spicamenu.cz